İDATA İtalya başvurusu nasıl olur?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

İDATA İtalya başvurusu nasıl olur?

Devam Ediyor 0
İtalya 2 ay 1 Cevap 34 görüntüleme 0

Hakkında Asya Bal

Cevap ( 1 )

  1. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

    Rapor et
    İptal

    Yurtdışına çıkmak için vize almak gerekir. Gideceğiniz ülkeye göre başvuru yapacağınız vize merkezleri değişmektedir. Almanya ve İtalya ülkelerine gitmek isteyenlerin vize işlemlerini yapacakları bir vize merkezi bulunmaktadır. İDATA kurumu İtalya ve Almanya için vize işlemlerinizi yapacak olan ve birçok hizmet sunan bir kurumdur. Bu kurum İtalya konsolosluğu ve Almanya konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş olan bir vize merkezidir. İDATA İtalya ve Almanya vizeleri için vize başvurusu yapacak olan kişilere pek çok hizmet sunmaktadır. Örneğin; vize ve pasaport işlemlerinizin durumlarını rahatlıkla kontrol edebileceğiniz bir hizmetleri mevcuttur. Size verilecek olan takip kodu ile İDATA sitesi üzerinden bu kodu ilgili yere yazıp aratma tuşuna basarak vize ya da pasaport işlemlerinizin durumunu öğrenmeniz mümkündür.
    İDATA İtalya vizesi başvuruları için randevu alıp, randevu zamanında İDATA vize merkezlerinde bulunmanız halinde size gerekli bilgiler verilecektir. Vize işlemleri için hazır edilmesi gereken bazı belgeler mevcuttur. Bu belgelerin eksiksiz şekilde temin edilmesi büyük önem arz etmektedir. Verilen bilgiler ışığında hareket edip vizenizi en kolay şekilde alabilirsiniz.

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>