Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Devam Ediyor 0
Hollanda 2 ay 1 Cevap 30 görüntüleme 0

Hakkında Askin Coskun

Cevap ( 1 )

  1. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

    Rapor et
    İptal

    Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Hollanda Krallığı’na giriş yapabilmesi için Hollanda vizesi alması gerekmektedir. Türkiye ve Hollanda arasındaki vize mutabakatları gereğince yeşil (hususi), gri (hizmet) ve siyah (diplomatik) pasaport sahibi olan kişiler Hollanda Krallığına giriş yapmak için vize işlemleri yapmalarına gerek yoktur. Hollanda seyahati yapacak olan umuma mahsus yani bordo pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise vize işlemlerine tabi tutulmaktadırlar. Hollanda Schengen bölgesine üye ülkelerden biridir. Bu sebeple 3 aya kadar olan Hollanda seyahatlerinde Schengen vizesi başvurusunda bulunulmalıdır. Hollanda için alınmış olan Schengen vizesi sahibi olan kişiler, yolculuklarını Hollanda ülkesinden başlatmak kaydıyla Schengen ülkesine üye olan diğer ülkeler arasında özgürce seyahat edebilirler. Ancak bu seyahat süresi 90 günü geçmemelidir.
    Hollanda vize ücretleri vize tipine göre değişmektedir. Uzun dönem ve kısa dönem yani Schengen vizeleri için ücretler dönemsel olarak değişebilmektedir. Bu ücretlere danışmanlık hizmeti aldığınız vize merkezlerinin hizmet bedeli de eklenebilir. Bu hizmet bedeli söz konusu vize merkezleri tarafından belirlenmektedir. Hollanda vizesi alacakların aklındaki soru olan “Hollanda vize kaç günde çıkar?” sorusuna cevap olarak, en geç 1 hafta içinde olumlu ya da olumsuz olarak sonuçlanır cevabını vermek mümkündür.

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>