Berlin Vize başvuru

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Berlin Vize başvurusu nasıl olur?

Devam Ediyor 0
Almanya 2 ay 1 Cevap 26 görüntüleme 0

Hakkında Ertugrul Akcal

Cevap ( 1 )

  1. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

    Rapor et
    İptal

    Almanya’nın resmi adı Almanya Federal Cumhuriyeti’dir. Orta Avrupa’da bulunmaktadır. Almanya’nın komşuları Danimarka, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, İsviçre, Fransa, Lüksemburg, Belçika ve Hollanda’dır. Almanya’nın nüfusu 83 milyondur. Başkenti Berlin olan Almanya Federal Cumhuriyeti dünyadaki gelişmiş ülkeler arasında yer almaktadır. Gezilecek pek çok yeri vardır. Almanya’ya turistik amaçlarla seyahat yapanların sayısı azımsanmayacak derecededir.
    Almanya’nın başkenti Berlin’e de çok sayıda insan farklı nedenlerle seyahat etmektedir. Almanya giriş yapabilmek için vize isteyen ülkeler arasındadır. Bu nedenle Almanya’ya giriş yapabilmek için vize almak gerekmektedir. Vizelerin farklı türleri bulunmaktadır. Bu türler genellikle seyahatin süresine göre değişiklik göstermektedir. Almanya’ya giriş yapabilmek için seyahat yapacak kişinin, seyahat planlamasına en uygun vize türünü alması gerekir. Bu konuda Almanya Konsolosluğu ve vize merkezlerinden detaylı bilgiye ulaşılabilir. Berlin vize dahilindeki şehirlerden biridir. Almanya vizesi alındığı takdirde Berlin’e gitmek mümkündür. Ayrıca vize hakkında yardım almak için Almanya Konsolosluğu tarafından resmi olarak görevlendirilmiş olan İDATA şirketine de başvuru yapılabilir. İDATA şirketi Almanya vizeleri konusunda danışmanlık hizmeti veren bir şirkettir. Gerekli bilgiler İDATA ofislerinden ya da İDATA iletişim kanallarından edinilebilir.

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>