Almanya Vize Danışmanlık nasıl?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Almanya Vize Danışmanlık

Devam Ediyor 0
Almanya 2 ay 1 Cevap 34 görüntüleme 0

Hakkında Ayse Soylu

Cevap ( 1 )

  1. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

    Rapor et
    İptal

    Vize almak için bu süreçte yardımcı olacak kurumlar bulunmaktadır. Gideceğiniz ülke için almanız gereken vize ya da daha öncesinde eğer sahip değilseniz pasaport çıkarma konularında danışmanlık hizmeti veren kurumlar vardır. Almanya vize danışmanlık hizmeti konusundan yetkili sadece bir kurum vardır. Adı İDATA olan bu kurum Almanya konsolosluğu tarafından Almanya vize işlemleri için yetki verilen bir kurumdur. Kurum Almanya’ya gitmeniz için sürecin başından sonuna kadar sizinle her konuda iletişim halinde olmaktadırlar. Vize işlemleri için yapacakları yardımlar ile başvuru sürecini sizin için en iyi şekilde sonuçlandırmak için uğraş vermektedirler. Ayrıca kurumun vereceği takip koduyla belgelerinizin durumunu takip etmeniz mümkündür. İDATA kurumunun vermiş olduğu hizmetler ücrete tabii tutulmaktadır.
    Konsolosluğun almış olduğu vize harcından ayrı olarak bu kuruma da danışmanlık ücreti ödemeniz gerekir. Danışmanlık hizmetleri konusunda dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. Bazı kişiler kendilerini yetkili kurum olarak tanıtıp dolandırıcılık yapmaktadırlar. Bu kişilere inanıp paranızı kaybetmeyiniz. Almanya vizesi için yetkili kurumlar Almanya konsolosluğu ve Almanya konsolosluğunun yetki vermiş olduğu kurumlardır. Bu kurumların dışındaki kişilere itibar etmeyiniz.

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>